Par mums
Raiskuma iela 1,
Riga, Latvija, LV-1006
Kā pie mums nokļūt?
Pieprasīt atzvanīt
Pirmdiena - Piektdiena:
10:00 – 20:00
(Mājas vizītes līdz plkst. 21:00)
Sestdiena, Svētdiena – brīvdiena
Pieraksts pie speciālistiem zvanot pa telefonu vai nosūtot e-pastu
Sākums » Par mums

Par mums

Bērnu Veselības Centrs ir Latvijā pirmā jaunā formāta specializētā bērnu ambulatorā klīnika. Šeit ir mājīga vieta, kur mazaos pacientus un viņu vecākus sagaida rūpīgi un gādīgi augstākās klases profesionāļi. Vecāki var neraizēties par to, ka kādā brīdī viņiem nāksies saskarties ar sava bērna slimību. Mēs būsim kopā ar viņiem no diagnozes noteikšanas brīža, ārstniecības procesa laikā, sniegsim nepieciešamo medicinisko palīdzību, padomu, vienmēr atbalstīsim un, ja tas būs nepieciešams, nodrošināsim rehabilitācijas pakalpojumus.

Mūsu speciālisti strādā ar jaunāko augstas precizitātes diagnostikas aparatūru, kas ļauj laicīgi noteikt pareizo diagnozi un kuru izmanto arī klīnikās Vācijā un Itālijā. Mūsu medicīniskā personāla zināšanas un praktiskā pieredze pārsvarā ir vērsta uz palīdzības sniegšanu tieši mazajiem pacientiem, taču neatstājam bez uzmanības arī pieaugušo veselību. Pats svarīgākais ir tas, ka mēs saprotam bērnus, mēs lieliski atbalstam viņu vecākus, tāpēc arī tika atklāts Bērnu Veselības Centrs.

Bērna slimošana satrauc vecākus, jo rodas daudz jautājumu, uz kuriem atbildes ir jāsniedz pēc iespējas ātrāk. Kā noteikt, kas mazulim sāp, cik ātri un efektīvi ir iespējams mazināt viņa ciešanas, kur jāmeklē labākos speciālistus? Arī pašam mazulim slimošanas laikā ir grūti, jo jāguļ gultā un jādzer zāles. Lai mazinātu neērtības bēnam un viņa vecākiem, pie mums nenāksies gaidīt garajās un garlaicīgajās rindās, bet plašajos, gaišajos gaiteņos vienmēr būs iespējams satikt smaidošus bērnus. Pēc vai pirms ārsta apmeklējuma, procedūras var uzkavēties bērnu rotaļu istabā.

Pasargājot bērnu no psiholoģiskās spriedzes, mēs parūpējāmies par to, lai bērni uz ārstu raudzītos, kā uz gudru un laipnu draugu, no kura nav jābaidās, un kurš vienmēr sniegs palīdzīgu roku. Mūsu gaiteņos jūs neredzēsiet cilvēkus baltos halātos. Visi personāla darba apģērbi ir krāsaini, kas mazina stereotipus ārsta uztverē, ja, piemēram, bērnam bijusi negatīva pieredze tiekoties ar speciālistiem baltos tērpos.

„Organisms ir viens veselums. Parasti nav tā, ka sāp tikai kāds konkrēts orgāns, vienmēr cieš arī pārējie, un tieši tāpēc, mūsuprāt, kompleksa pieeja nodrošina efektīvu ārstēšanu”

Bērnu Veselības Centrā arī cilvēki ar īpašām vajadzībām jutīsies ērti un droši, jo
ir ierīkotas speciālas vietas ratiem, kāpnes aprīkotas ar moderniem pacēlājiem un piejama, protams, bezmaksas autostāvvieta. KĀ PIE MUMS NOKĻŪT?

Klientiem, kuri izmato sabiedrisko transportu, būs patīkami uzzināt, ka no mūsu ieejas līdz tramvaja pieturai tikai 50 m garš ceļš, kā arī netālu Brīvības gatvē atrodas sabiedriskā transporta pietura “ALFA”. KĀ PIE MUMS NOKĻŪT?

Par jūsu datu drošību

Bērnu Veselības Centrs Rīgā, Raiskuma ielā 1 vienmēr atvērts zēniem, meitenēm, un viņu vecākiem!

Esiet veseli!

Jūsu,

Bērnu Veselības Centrs